19.06.2017 JT

Hallituksen kokous 1- 2017-2018 lue lisää...


Vanhemmat uutiset



Playoffs 2016-2017

Kahdeksalla voitolla finaaleihin
Mestaruussarjan playoffs
    vk 13     vk 14     vk 15   Tilanne
Pub Jaska 1
3
4
4
11
Höveli 1
2
1
1
4
 
Galaxie I
3
2
4
9
Bar Puoliaika
2
3
1
6
 
Pocket kakkonen
4
3
5
12
KARADOGS
1
2
0
3
 
Iloinen Härkä 2
0
2
2
Basso II
5
3
8
I divisioonan playoffs
    vk 13     vk 14     vk 15   Tilanne
Bar Koivu 1
5
2
3
10
Basso 3
0
3
2
5
 
Iloinen Härkä 1
5
1
4
10
Moision Olkkari
0
4
1
5
 
Pocket - Bilis ja Meininki
3
3
4
10
FOX 2
2
2
1
5
 
Proffa
3
5
8
GBilis United
2
0
2
II divisioonan playoffs
    vk 13     vk 14     vk 15   Tilanne
Korona 1
4
3
5
12
Höveli2
1
2
0
3
 
Bar Koivu 2
2
2
4
8
Old Smuggler
3
3
1
7
 
Pocket X
3
2
3
8
Empty pockets
2
3
2
7
 
Pirate 1
3
3
1
7
Pub Jaska 2
2
2
4
8
III divisioonan playoffs
    vk 13     vk 14     vk 15   Tilanne
AURA III
5
5
10
Iloinen Härkä 3
0
0
0
 
Satama
5
5
10
Iloinen Härkä 4
0
0
0
 
Skipo1
3
4
5
12
Pool Sisters Revival
2
1
0
3
 
G 6
3
1
3
7
Ihan vaan pubi 1
2
4
2
8


Runkosarja 2016-2017

TSPool logo TSPool logo
Mestaruussarjan runkosarja
SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
1Pub Jaska 18322193
2Galaxie I6922148
3Pocket kakkonen6622148
4Iloinen Härkä 25922157
5Bar Puoliaika5822139
6Basso II52221012
7KARADOGS51221111
8Höveli 15022715
9Par Rocks48221012
10Tapper`s Inn4422616
11Team Cassu3922616
12Pocket 13422715
I divisioonan runkosarja
SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
1Bar Koivu 17021183
2Pocket - Bilis ja Meininki6921156
3Iloinen Härkä 16921147
4Proffa6121129
5GBilis United5821138
6FOX 24521714
7Basso 34421813
8Moision Olkkari4421615
9Cotton Pub4321912
10Eku bilis4221912
11Pub Mänty 23921813
12Basso10201129
II divisioonan runkosarja
SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
1Korona 18822193
2Bar Koivu 28222202
3Pocket X7422184
4Pirate 16722148
5Empty pockets58221210
6Pub Jaska 25722913
7Old Smuggler51221111
8Höveli247221012
9Galaxie 34022616
10Tapper`s InnTres3522319
11Pocket Papat3022517
12Ihan vaan pubi 23022517
III divisioonan runkosarja
SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
1AURA III6920146
2Satama6620164
3Skipo16620155
4G 66420146
5Ihan vaan pubi 16120128
6Pool Sisters Revival5920128
7Iloinen Härkä 44520119
8Iloinen Härkä 34120812
9Pirate A3720416
10Skipo 22620317
11Cottonistit1620119