01.05.2016 JT

KAUDEN 2016 - 2017 LIIGASIVUT



LIIGAFINAALIT 2015-2016



Vanhemmat uutiset



Playoffs 2015-2016

Kahdeksalla voitolla finaaleihin
Mestaruussarjan playoffs
    vk 13     vk 14     vk 15   Tilanne
Karadogs
5
5
10
Höveli1
0
0
0
 
Pocket 1/2
3
1
0
4
BK kakkonen
2
4
5
11
 
Galaxie 1
2
3
3
8
Pelimies
3
2
2
7
 
Pub Jaska 1
3
3
3
9
Proffa 1
2
2
2
6
I divisioonan playoffs
    vk 13     vk 14     vk 15   Tilanne
Basso 2
5
4
9
Cotton pub
0
1
1
 
Iloinen Härkä 2
1
1
2
Bar Puoliaika
4
4
8
 
Pocket 4
0
3
2
5
Team Cassu
5
2
3
10
 
Aura B
4
4
8
Iloinen Härkä 1
1
1
2
II divisioonan playoffs
    vk 13     vk 14     vk 15   Tilanne
Bar Koivu 1
5
4
9
ihan vaan pubi 99
0
1
1
 
BK-1
3
5
8
Fox 2
2
0
2
 
Basso10
4
3
5
12
G-Klubi
1
2
0
3
 
Proffa 2
4
4
8
Surutoin
1
1
2
III divisioonan playoffs
    vk 13     vk 14     vk 15   Tilanne
Bar Korona 1
3
5
8
Moision Olkkari 2
2
0
2
 
Pocket X
3
3
2
8
Old Smuggler
2
2
3
7
 
Pirate
2
3
3
8
Galaxie 3
3
2
2
7
 
Bar Koivu 2
3
5
8
Tapper`s InnTres
2
0
2


Runkosarja 2015-2016

TSPool logo TSPool logo
Mestaruussarjan runkosarja
SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
1Karadogs7322166
2Pocket 1/26422157
3Pub Jaska 16422139
4Galaxie 16422139
5Proffa 16222139
6Pelimies6022148
7BK kakkonen55221111
8Höveli150221012
9Par Rocks4922913
10Galaxie Kakkonen4722814
11Tapper`s Inn4022814
12Satama 12922220

I divisioonan runkosarja
SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
1Basso 25418135
2Iloinen Härkä 25018135
3Pocket 4501899
4Aura B4818117
5Iloinen Härkä 1471899
6Team Cassu4418810
7Bar Puoliaika431899
8Cotton pub4018711
9Moision Olkkari 13818612
10Tapper`s InnToo3318513
II divisioonan runkosarja
SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
1Bar Koivu 17522184
2BK-17222184
3Basso107122157
4Proffa 262221210
5Surutoin5722148
6G-Klubi54221012
7Fox 25422913
8ihan vaan pubi 995222913
9Basso 35022913
10Ekun bilis4522913
11Pocket 33622517
12Pub Jaska 23122418

III divisioonan A-lohkon runkosarja
SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
1Bar Korona 16518162
2Pocket X5218126
3Tapper`s InnTres4818126
4Galaxie 3481899
5Höveli 24418810
7Satama 24018711
6Pocket 70+4018711
8Iloinen Härkä 33818711
9Poimari3818612
10Ihan vaan pubi 693718612
III divisioonan B-lohkon runkosarja
SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
1Pirate6218153
2Bar Koivu 25618117
3Old Smuggler521899
4Moision Olkkari 25018126
5Bar Korona 24718117
6ihan vaan pubi 724718108
7Pool Sisters revival3918711
8Masan Baari3718513
9Galaxie 43218612
10Pub Mänty2718414