04.04.2015 JT

KAUDEN 2015 - 2016 LIIGASIVUT



Finaalipelien tulokset löydät täältä


Lehdistötiedote 12.4 Auran Aallot teki pienen jutun joka tulee ulos radiosta ma 13.4 klo 8:30 uutisten jälkeen ja uusintaa ke 15.4 klo 12:30.

Muutama kuva finaaleista

Samin ottamia kuvia finaaleista



Vanhemmat uutiset



Playoffs 2014-2015

Mestaruussarjan playoffs
    vk 13     vk 14     vk 15   Tilanne
Pocket 1
5
5
10
Tapper´s Inn
0
0
0
 
Aura
2
3
3
8
Pub Jaska 1
3
2
2
7
 
Proffa 1
3
3
3
9
Galaxie 1
2
2
2
6
 
Pocket 2
3
3
3
9
Pelimies
2
2
2
6
I divisioonan playoffs
    vk 13     vk 14     vk 15   Tilanne
Team Cassu
2
3
2
7
Galaxie kakkonen
3
2
3
8
 
Fox 1
3
2
3
8
Iloinen Härkã 4
2
3
2
7
 
Pocket 4
2
1
4
7
Par Rocks
3
4
1
8
 
Iloinen Härkä 2
2
3
1
6
Satama
3
2
4
9
II divisioonan playoffs
    vk 13     vk 14     vk 15   Tilanne
Basso 2
3
3
2
8
Pocket 3
2
2
3
7
 
Fox 2
2
3
2
7
Tapper´s InnToo
3
2
3
8
 
Moision Olkkari 1
5
2
5
12
Basso 10
0
3
0
3
 
Cottun pub
4
3
4
11
Ihan vaan pubi 1
1
2
1
4
III divisioonan playoffs
    vk 13     vk 14     vk 15   Tilanne
Höveli 1
4
4
8
Tapper´s InnTres
1
1
2
 
BK-1
3
4
5
12
Pocket 5
2
1
0
3
 
D-klubi
4
2
4
10
Ihan vaan pubi 2
1
3
1
5
 
Basso 3
4
3
1
8
Surutoin
1
2
4
7


Runkosarja 2014-2015

Mestaruussarjan runkosarja
SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
1Pocket 16218135
2Aura5618126
3Proffa 1491899
4Pocket 24618117
5Pelimies4618108
6Galaxie 14318810
7Pub Jaska 1401899
8Tapper´s Inn3818711
9Taimon Krouvi3318612
10Iloinen Härkä 13118513
I divisioonan runkosarja
SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
1Team Cassu6718171
2Fox 15718126
3Pocket 45318108
4Iloinen Härkä 25218126
5Satama5118126
6Par Rocks5018126
7Iloinen Härkã 44118711
8Galaxie kakkonen3818513
9Proffa 22418315
10Pub Pietro1618018

II divisioonan runkosarja
SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
1Basso 27522202
2Fox 26922166
3Moision Olkkari 164221210
4Cottun pub6222139
5Ihan vaan pubi 158221111
6Basso 1056221111
7Tapper´s InnToo54221012
8Pocket 353221210
9Ekubilis49221012
10Pub Jaska 24922715
11Galaxie 34722913
12Moision Olkkari 22322121
III divisioonan runkosarja
SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
1Höveli 19624231
2BK-17624177
3D-klubi7324168
4Basso 37024186
5Surutoin6524168
6Ihan vaan pubi 256241113
7Pocket 55624915
8Tapper´s InnTres5324915
9Masa Team52241014
10Iloinen Härkä 35224717
11Semafori4924816
12Old Smuggler4124717
13Höveli 24024519