kirjaudu sisään

Pub Jaska 2

Pub Jaska
Alhastentie 7, Raisio
Puh. 02-4372430

Sarjataulukko

SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
1Par Rocks7720191
2ihan vaan Pubi6220155
3Semafori6020146
4Pub Jaska 255201010
5Galaxie 353201010
6Masan Baari5220119
7D-klubi 24720119
8Texas Boys4720713
9Iloinen Härkä 34120515
10Tapper`s InnTres3920713
11Pirate 21620119

Seuraava ottelu

Sivuilla on tällä hetkellä 1 käyttäjä(ä).
Sivuilla vieraillut 23161 uniikkia käyttäjää.
Sivuja on ladattu 840759 kertaa.