kirjaudu sisään

Pub Jaska 1

Pub Jaska
Alhastentie 7, Raisio
Puh. 02-4372430

Sarjataulukko

SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
1Pocket Bar 17822202
2Aura7222193
3Pub Jaska 16922157
4Galaxie 16022139
5Proffa 15822139
6Iloinen Härkä 157221012
7Pocket Bar 253221111
8Pelimies5222913
9Biljardikahvila5122913
10Koivu5022814
11Show Time3322517
12Satama2222022

Pelaajat

Nimiovpisteet
Aki Mundolin2118853.95
Janne Järvelä2212566.78
Kai Keihola129452.98
Jari Palonen179441.39
Jouni Niemelä138435.06
Timo Huhta86276.18
Antti Fabre115239.23
Petri Tamminen3270
Jarno Suhonen3030

Playoffs
Nimiovv/h erät
Kai Keihola339 / 3
Aki Mundolin328 / 7
Janne Järvelä327 / 4
Jouni Niemelä327 / 6
Jari Palonen313 / 6

Seuraava ottelu

Sivuilla on tällä hetkellä 1 käyttäjä(ä).
Sivuilla vieraillut 23245 uniikkia käyttäjää.
Sivuja on ladattu 845690 kertaa.