Turun Seudun Pool ry

17.02.2020 JT

TSPool hallituksen kokous 12.2.2020



Vanhemmat uutiset



TSPool logo TSPool logo

Runkosarja 2019-2020


Mestaruussarjan runkosarja
SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
1Galaxie5818144
2Härkä25817143
3Pocket 15217116
4Jaska 15017107
5Proffa4618612
6Bar Koivu 14518108
7Moision Olkkari 12317314
8Basso11818216
I divisioonan runkosarja
SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
1Pocket X411596
2Härkä1401495
3Par Rocks 3814104
4Poimari 1381578
5Jaska2361486
6Aura III361468
7Härkä V351578
8GBilis341477
9Raision Keilis341468
10korona 12815312

II divisioonan runkosarja
SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
1Männyn Profeetat5015123
2Basso 34214104
3Mr fox421587
4Eku bilis381486
5Empty Pockets351477
6Cotton 341477
7Bar Koivu 2331468
8Naapuri 2321477
9Satama12714410
10MysteryPocket2214212
III divisioonan runkosarja
SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
1Moision olkkari34915114
2Taimon Krouvi4714122
3Talli4615123
4Proffa2461596
5Korona 2361569
6Härkä3341486
7Aura IV3114410
8Härkä 4301459
9Galaxie 33015510
10Satama II1515114

IV divisioonan runkosarja
SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
1Höveli16516142
2IVP5918153
3Lindan Pojat5018126
4Pocket Papat4516106
5Poimari24516106
6Pirate4018810
7Phoenix381688
8Cotton II3617512
9Höveli23516511
10Jaska 33016412
11Moision Olkkari 21717116

TSPool logo TSPool logo