Turun Seudun Pool ry

17.02.2020 JT

TSPool hallituksen kokous 12.2.2020



Vanhemmat uutiset



TSPool logo TSPool logo

Runkosarja 2019-2020


Mestaruussarjan runkosarja
SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
8Basso11817215
7Moision Olkkari 12317314
5Proffa4517611
6Bar Koivu 1411798
4Jaska 15017107
3Pocket 15217116
2Galaxie5317134
1Härkä25817143
I divisioonan runkosarja
SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
10korona 12714311
9Raision Keilis341468
8Poimari 1341468
5Aura III361468
6Härkä V351477
7GBilis341477
3Jaska2361486
4Pocket X361486
1Härkä1401495
2Par Rocks 3814104

II divisioonan runkosarja
SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
10MysteryPocket2214212
9Satama12714410
7Bar Koivu 2331468
8Naapuri 2321477
6Cotton 341477
5Empty Pockets351477
3Mr fox391477
4Eku bilis381486
2Basso 34214104
1Männyn Profeetat4814122
III divisioonan runkosarja
SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
10Satama II1114014
7Aura IV3114410
8Härkä 4301459
9Galaxie 3281459
6Korona 2341468
5Härkä3341486
4Proffa2431486
1Moision olkkari34814113
3Talli4314113
2Taimon Krouvi4714122

IV divisioonan runkosarja
SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
11Moision Olkkari 21616115
10Jaska 33016412
8Cotton II3617512
9Höveli23516511
7Pirate3617710
6Phoenix381688
5Pocket Papat4516106
4Poimari24516106
3Lindan Pojat4917125
2IVP5517143
1Höveli16516142

TSPool logo TSPool logo