Turun Seudun Pool ry

18.04.2020 JT

Tänään lahjoittiin tavarat.

Perhetukikeskus otti tänään lahjoituksen hyvillä mielin vastaan. Saavat viikonlopuksi tekemistä, sillä mm. 2 polkuautoa, 3 potkulautaa, leikkikeittiö, 2 kottikärryä ja riippumaton teline oli jotenkin helpompi kuljettaa laatikoissaan.. Lähes kaikki heidän toivomuslistastaan onnistuttiin saamaan ☺️ Nyt pääsevät uusiin peleihin ja leikkeihin.
Iso kiitos siis teille kaikille, tämä tehtiin yhdessä ❤️
Turun Seudun Pool ry



Vanhemmat uutiset



TSPool logo TSPool logo

Runkosarja 2019-2020


Mestaruussarjan runkosarja
SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
1Härkä27020173
2Galaxie6420155
3Pocket 16020137
6Bar Koivu 15220128
5Jaska 153201010
4Proffa5520812
7Moision Olkkari 12420317
8Basso12220218
I divisioonan runkosarja
SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
1Par Rocks 4617125
2Härkä14617107
3Pocket X4617107
4GBilis4517107
5Poimari 1451798
8Jaska2401789
9Härkä V391789
6Aura III451789
7Raision Keilis4117710
10korona 13217314

II divisioonan runkosarja
SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
1Männyn Profeetat5617143
2Basso 35117125
3Mr fox5017107
5Bar Koivu 2431798
4Eku bilis441798
7Naapuri 2381789
6Empty Pockets431789
8Cotton 3817710
9Satama13617611
10MysteryPocket2617215
III divisioonan runkosarja
SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
1Taimon Krouvi5717143
2Moision olkkari35717134
4Talli5117134
3Proffa25317116
6Härkä3401798
8Galaxie 33617710
5Korona 24217710
7Aura IV3717512
9Härkä 43417512
10Satama II1717116

IV divisioonan runkosarja
SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
2IVP6419163
1Höveli17419163
3Lindan Pojat5720146
5Pocket Papat5119118
4Poimari25319118
8Phoenix4319910
6Pirate4419910
7Höveli24419712
10Jaska 33819613
9Cotton II3919514
11Moision Olkkari 21819118

TSPool logo TSPool logo