Turun Seudun Pool ry

17.02.2020 JT

TSPool hallituksen kokous 12.2.2020



Vanhemmat uutiset



TSPool logo TSPool logo

Runkosarja 2019-2020


Mestaruussarjan runkosarja
SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
7Moision Olkkari 12317314
4Jaska 15017107
3Pocket 15217116
2Härkä25817143
8Basso11818216
5Proffa4618612
6Bar Koivu 14518108
1Galaxie5818144
I divisioonan runkosarja
SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
9Raision Keilis341468
6Aura III361468
8GBilis341477
5Jaska2361486
2Härkä1401495
3Par Rocks 3814104
10korona 12815312
7Härkä V351578
4Poimari 1381578
1Pocket X411596

II divisioonan runkosarja
SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
10MysteryPocket2214212
9Satama12714410
7Bar Koivu 2331468
8Naapuri 2321477
6Cotton 341477
5Empty Pockets351477
4Eku bilis381486
2Basso 34214104
3Mr fox421587
1Männyn Profeetat5015123
III divisioonan runkosarja
SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
7Aura IV3114410
8Härkä 4301459
6Härkä3341486
2Taimon Krouvi4714122
10Satama II1515114
9Galaxie 33015510
5Korona 2361569
4Proffa2461596
1Moision olkkari34915114
3Talli4615123

IV divisioonan runkosarja
SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
10Jaska 33016412
9Höveli23516511
7Phoenix381688
5Poimari24516106
4Pocket Papat4516106
1Höveli16516142
11Moision Olkkari 21717116
8Cotton II3617512
6Pirate4018810
3Lindan Pojat5018126
2IVP5918153

TSPool logo TSPool logo