Turun Seudun Pool ry

18.04.2020 JT

Tänään lahjoittiin tavarat.

Perhetukikeskus otti tänään lahjoituksen hyvillä mielin vastaan. Saavat viikonlopuksi tekemistä, sillä mm. 2 polkuautoa, 3 potkulautaa, leikkikeittiö, 2 kottikärryä ja riippumaton teline oli jotenkin helpompi kuljettaa laatikoissaan.. Lähes kaikki heidän toivomuslistastaan onnistuttiin saamaan ☺️ Nyt pääsevät uusiin peleihin ja leikkeihin.
Iso kiitos siis teille kaikille, tämä tehtiin yhdessä ❤️
Turun Seudun Pool ry



Vanhemmat uutiset



TSPool logo TSPool logo

Runkosarja 2019-2020


Mestaruussarjan runkosarja
SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
8Basso12220218
7Moision Olkkari 12420317
6Bar Koivu 15220128
5Jaska 153201010
4Proffa5520812
3Pocket 16020137
2Galaxie6420155
1Härkä27020173
I divisioonan runkosarja
SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
10korona 13217314
9Härkä V391789
8Jaska2401789
7Raision Keilis4117710
6Aura III451789
5Poimari 1451798
4GBilis4517107
2Härkä14617107
3Pocket X4617107
1Par Rocks 4617125

II divisioonan runkosarja
SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
10MysteryPocket2617215
9Satama13617611
8Cotton 3817710
7Naapuri 2381789
6Empty Pockets431789
5Bar Koivu 2431798
4Eku bilis441798
3Mr fox5017107
2Basso 35117125
1Männyn Profeetat5617143
III divisioonan runkosarja
SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
10Satama II1717116
9Härkä 43417512
8Galaxie 33617710
7Aura IV3717512
6Härkä3401798
5Korona 24217710
4Talli5117134
3Proffa25317116
2Moision olkkari35717134
1Taimon Krouvi5717143

IV divisioonan runkosarja
SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
11Moision Olkkari 21819118
10Jaska 33819613
9Cotton II3919514
8Phoenix4319910
7Höveli24419712
6Pirate4419910
5Pocket Papat5119118
4Poimari25319118
3Lindan Pojat5720146
2IVP6419163
1Höveli17419163

TSPool logo TSPool logo