Turun Seudun Pool ry

17.02.2020 JT

TSPool hallituksen kokous 12.2.2020



Vanhemmat uutiset



TSPool logo TSPool logo

Runkosarja 2019-2020


Mestaruussarjan runkosarja
SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
8Basso11818216
7Moision Olkkari 12317314
6Bar Koivu 14518108
5Proffa4618612
4Jaska 15017107
3Pocket 15217116
2Härkä25817143
1Galaxie5818144
I divisioonan runkosarja
SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
10korona 12815312
9Raision Keilis341468
8GBilis341477
7Härkä V351578
6Aura III361468
5Jaska2361486
4Poimari 1381578
3Par Rocks 3814104
2Härkä1401495
1Pocket X411596

II divisioonan runkosarja
SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
10MysteryPocket2214212
9Satama12714410
8Naapuri 2321477
7Bar Koivu 2331468
6Cotton 341477
5Empty Pockets351477
4Eku bilis381486
3Mr fox421587
2Basso 34214104
1Männyn Profeetat5015123
III divisioonan runkosarja
SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
10Satama II1515114
8Härkä 4301459
9Galaxie 33015510
7Aura IV3114410
6Härkä3341486
5Korona 2361569
4Proffa2461596
3Talli4615123
2Taimon Krouvi4714122
1Moision olkkari34915114

IV divisioonan runkosarja
SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
11Moision Olkkari 21717116
10Jaska 33016412
9Höveli23516511
8Cotton II3617512
7Phoenix381688
6Pirate4018810
5Poimari24516106
4Pocket Papat4516106
3Lindan Pojat5018126
2IVP5918153
1Höveli16516142

TSPool logo TSPool logo